• פרסומות

חוות דעת על מוסך גבע!-מוסך הבית של המועדון!

נושאי רכב כלליים, כתבות ומאמרים מעולם הרכב, התייעצויות לפני רכישה ועוד.

Re: חוות דעת על מוסך גבע!-מוסך הבית של המועדון!

הודעהעל ידי The Coolest » ב' ספטמבר 08, 2014 5:09 pm

אני לא חושב ששרשור זה הוא המקום לפתוח בו דיון לגבי מה קורה עם הרכב.
בכל מקרה אני עוד לא יודע בדיוק מה מידת הנזק, כך שעדיין לא הוחלט מה לעשות.
סמל אישי של המשתמש
The Coolest
חבר וועד מועדון PSI
חבר וועד מועדון PSI

סוג הרכב: פיג'ו 306GTI6 מוזהבת :)

הודעהעל ידי ameer1104 » א' אוקטובר 19, 2014 1:19 am

האמת ביקרתי פעם אחת והתרשמתי מאוווד מהמוסך מהעבודה ובמיוחד >>>מיוסי <<<

אמין מקצועי וגם מסבירים לך מה קורה ומה יקרה ומה מומלץ ,וגם מרגישים את החום בשירות .
אם לא הייתי יוצר קשר איתם (תודות לפורום) הייתי מחליף מחשב , מזרקים , חיישן למדה ומייצב טורים (בקיצור הייתי מוותר וזורק את האוטו)<< אבל בסוף יצא שיש בעיה אך ורק בחיישן למדה .

קבעתי עם יוסי ים על הבוקר :-c (7:30) וקיבל אותי עם חיוך על הבוקר, שבדרך כלל בבוקר לא רואים הרבה חיוכים כאלה :-bd .... בדיקת מחשב וסיבוב קטן באוטו וקצת טיפים והסברים ונתן לי מרץ להמשיך בכלל להחזיק את האוטו B-) ....כמובן אני שוקל כן לעשות נסיעה (שעה)ולהיות לקוח קבוע במוסך גבע.

אני ממליץ בחום

:psiflag: :pegflagy:
205 GTI
306 XSI 8V
205 1.4
306 XSI 8V
306 XT 1.8
306 XSI
307 XSI
............המשך יבוא

:pegflagy:
סמל אישי של המשתמש
ameer1104
דרוש מלווה
דרוש מלווה

סוג הרכב: 306SXI

הודעהעל ידי The Coolest » ו' נובמבר 07, 2014 5:58 am

מה כבר אפשר להוסיף למה שכבר נכתב? הרגשה של בית וטיפול מקצועי, אדיב, במחיר הוגן ובמקרה האחרון גם מאד מהיר.
אז האוטו החליט שנמאס לו (כבר בתחילת הדרך...) והרדיאטור פיתח נזילה. ביום חמישי אח"צ הרכב נכנס לגבע.
לאחר בדיקה קצרה של רונן ווידוא הריגה הושאר הרכב במוסך והדגשתי שהתיקון לא ממש דחוף.
ביום שישי המצב קצת השתנה ותכננתי להתקשר ולבקש שיסודר ביום ראשון, אבל רונן הקדים אותי בטלפון והודיע שהרכב מוכן ואני יכול להגיע לאסוף אותו! בדיוק מה שהייתי צריך.
אז שוב תודה רבה למוסך גבע על הטיפול, אין עליכם!
סמל אישי של המשתמש
The Coolest
חבר וועד מועדון PSI
חבר וועד מועדון PSI

סוג הרכב: פיג'ו 306GTI6 מוזהבת :)

הודעהעל ידי וולקן » ג' נובמבר 25, 2014 10:24 pm

ושוב תודה ענקית למוסך גבע ...שעת צהריים החימום לא עובד ,טלפון לרונן הכל יהייה בסדר תגיע לפה ונסדר ,תוך חצי שעה בטיסה בגובה נמוך על כביש אשדוד ת"א ואני במוסך , ,למרות הלחץ והעומס שיש במוסך אני מתקבל בחמימות ואדיבות (קפה עוגיות ) :) החבר'ה ניגשים לעבודה ,שטיפה לרדיאטור הפנימי והאוטו מחמם כמו סאונה טורקית ,אחלה שרות אחלה אנשים המוסך הכי טוב בעיר ... :-bd אהוד
וולקן
דרוש מלווה
דרוש מלווה

סוג הרכב: קסרה 1800ידנית שנת98

הודעהעל ידי sniper40 » ה' ינואר 15, 2015 8:42 pm

חברים ערב טוב, אע"פ שאיני בעל צרפתייה החלטתי הבוקר לשים פעמיי למוסך גבע ע"מ להחליף פלאגים אצלי בסובארו ,מאחר ואצלי הרכב הינו 6 ציל מלאכת ההחלפה אינה פשוטה וקלה. למרות הכל רונן יוסי ואחמד שעבד על הרכב קרוב לשעה וחצי קיבלו אותי מהר ועשו עבודה מדהימה ומקצועית (כמו תמיד)

טוב לדעת שיש תמיד בית לחזור אליו .

יישר כוח

מאיר
B4 AND AFTER...
sniper40
משתמש בתנועה
משתמש בתנועה

סוג הרכב: seat leon sport up 2007 stage 1

הודעהעל ידי bruno15 » ה' אפריל 30, 2015 9:59 am

ביקרתי אתמול במוסך גבע עקב בעיה שהייתה לי בטורבו של הC4 תיאמתי מראש עם יוסי את שעת הגעתי, קיבל אותי במיידי, חיבר את הרכב למחשב, ביצע דיאגנוסטיקה ואיתר במיידית את התקלה.
קיבלתי יחס חם, סובלני, מאד מקצועי ויצאתי עם משם מאד מרוצה ועם חיוך ומהיום זה המוסך שלי, זה המקום בו אטפל ברכב שלי, ממליץ בחום על מוסך גבע ועל אנשי המקצוע המעולים שעובדים בו וכמובן על יוסי, המיקצוען שהוא גם הבעלים
bruno15
חבר מועדון PSI
חבר מועדון PSI

סוג הרכב: SX PK אוט' 1.6 (140 כ''ס) citroen c4

הודעהעל ידי רועי עוזרי » ד' יוני 17, 2015 5:31 pm

היי,
הגיע תורי בשרשור הזה.
לפני כמה שבועות טיפלתי עם עוד חבר פורום ב- 207GT 2008 של חבר, יש לה את המנוע הידוע לשמצה שעונה לשם: 5FX, 1.6 טורבו.
בגלל הזנחה מכמה סיבות של הבעלים הקודמים+החלפת שמן שנעשתה לשמן איכותי התחילו הבעיות עם המותחן של הטיימינג.
אני פעם ראשונה נתקל בבעיה הזאת, וגם החבר הנוסף.
ביום למחרת (יום שבת) יוסי ענה לנו וייעץ לנו בדיוק מה לעשות.
ביום שני בשבוע לאחר מכן הרכב הגיע אליו בבוקר הרכב,
עובדי המוסך החליפו את השרשרת+המותחנים, יצא לנסיעת מבחן, וחיבר את הרכב למחשב+בדיקה כללית לרכב
וכל זה בעלות של 1500 ש''ח.
לסיכום, מוסך גבע הציל אותנו, וקיבלנו שירות מעולה, הרכב תוקן בצורה מעולה, ובמחיר הגיוני ולכן אני ממליץ על גבע.
שיבוא יום בוא לא אוכל לטפל ברכב לבדי ללא ספק גבע יהיה המוסך לרכב שלי.
בקיצור, ממליץ בחום רב.
עריכה:
שכחתי להוסיף, תמיד אם אני מסתבך במשהו או יש לי שאלה, תמיד יוסי מקבל אותי
בשמחה ועונה לי על השאלות .
:psiflag:
סמל אישי של המשתמש
רועי עוזרי
דרוש מלווה
דרוש מלווה

הודעהעל ידי Or172 » ג' אוגוסט 25, 2015 8:15 pm

אני גם רוצה להמליץ על מוסך גבע, לפני כחודשיים רכשתי את הצרפתיה הראשונה שלי וכל הדרכים הובילו לגבע, הבדיקה בוצעה שם- יוסי לא הסכים לקבל כסף.
לפני כשבועיים רציתי לפתור את תקלת הנורית כרית אוויר במושב הידועה לשמצה בקליאו, יוסי ניסה לתקן חיבר מחשב, הודיע שצריך להחליף מושב, הרגשתי שוב שהוא לא יקח תשלום החלטתי להעמיס עליו עבודה ,ביקשתי שיעלה את הרכב על הליפט ויבדוק בדיקה כללית לכל חלקי הפרונט לראות אם יש צורך בהחלפה של חלק כלשהו, בדיקה מדוקדקת של אחד העובדים (נדמה לי רונן) ביחד איתי שקבע שאין משהו בעייתי , שוב יוסי לא לוקח כסף והפעם עוד ניסיתי להתעקש !
הבנתי שהמוסך הזה הוא באמת מוסך "הבית", לא כמו כל שאר המוסכים שעל חיבור למחשב (גם בבדיקת הרכב וגם בביקור האחרון) היו יכולים לקחת כסף כמו כלום ובכל זאת לא גבו שקל,למרות שמגיע להם.
ללא ספק המוסך היחיד שאבקר בו עם הרכב שלי!
Or172
דרוש מלווה
דרוש מלווה

הודעהעל ידי oshri693 » ד' דצמבר 09, 2015 7:24 am

בפעם הראשונה שלי באתי לבדוק רכב לקנייה אצלהם בהמלצה של חברי הפורום עכשיו אני מבין שכל מה שכותבים כאן הוא נכון עליהם לא מכיר אותם כל כך הרבה מה שאני יוכל להגיד מהפעם היחידה שהייתי שם שמדובר באנשים עם ניסיון והכי חשוב בימינו יושר! אנשים ישרים וחמים עם יחסי אנשי שמתייחסים אלייך כמו לבנאדם לא לכסף! למרות שבאתי לבדוק רכב בחינם השקיע מעצמו ומהזמן שלו ונתן לי המלצה כמו לחבר לא למוסך!
תודה לכם מוסך גבע
oshri693
דרוש מלווה
דרוש מלווה

סוג הרכב: none

הודעהעל ידי מלטבשי » ג' ינואר 26, 2016 12:22 am

חזרתי להמליץ!

חבר רכש 206XS במצב מזעזע וללא בדיקה. הכוונתי אותו למוסך, קיבלו אותנו יוסי ורונן בסוף יום וללא התראה לצורך בדיקה זריזה כדי לראות מה מצב האוטו.

קיבלנו הצעת מחיר ויצאנו.
כמובן שחזרנו לתקן את האוטו, שמיותר לציין שיצא מדהים וסודרו מספר רב של תקלות בטיחותיות ברמה הכי מקצועית שיש ובמחיר שווה לכיס.

מילה טובה - כיף לראות את ההרמוניה שיש בין יוסי לרונן. כמה שלא ירשמו את זה באינטרנט, לראות את זה בעין זה יותר ממדהים!
חזק ואמץ ותראו הרבה פרנסה בחיים כי מגיע לכם!
אני אמשיך להמליץ עליכם בכל הזדמנות ולא רק לבעלי צרפתיות.

אלעד
לא לפנות בפרטי, תודה.
מלטבשי
מתחיל לזוז
מתחיל לזוז

סוג הרכב: סיטרואן C3 פיקאסו e-HDI שנת 2012 צבע בורדו

הודעהעל ידי yosik » ד' אפריל 27, 2016 9:49 am

אין לי הרבה מה לחדש אחרי כל מה שכתבו פה, אבל כבר לפחות 5 שנים שאני מטפל רק בגבע, למעלה מ 15 שנה עם רכבי psi, ואחרי שבנו לי את הרכבים מחדש לטענתם, והמון לקוחות ששלחתי, ותמיד כולם יוצאים מרוצים.
אז יוסי ורונן התותחים, תודה לכם.
yosik
דרוש מלווה
דרוש מלווה

מוסך גבע - הכרת תודה

הודעהעל ידי mosheva » א' מאי 29, 2016 5:59 pm

שלום,

ברצוני לציין את מוסך גבע (בהמשך לשלל ההמלצות פה באתר).
הגעתי למוסך גבע לצורך בדיקת תקינות רכב, קיבלתי שירות מעולה, יחס אנושי, מקצועיות ואדיבות!

בהחלט כאשר אקנה סוף סוף את הרכב שאני מחפש (C3 פיקאסו דיזל משנת 2013) מוסך גבע יהיה מוסך הבית שלי (מקווה שלא אכנס יותר מידי לטיפולים ;) )

אז שוב תודה מוסך גבע!

משה.
mosheva
דרוש מלווה
דרוש מלווה

הודעהעל ידי מלטבשי » ב' ספטמבר 12, 2016 11:02 pm

בסוף אוגוסט שלחתי חבר למוסך גבע עם גמגומים בהתנעה. לאחר שאובחנה תקלה במשאבת דלק שנופנפה ע"י היבואן הוחלט להחליף את המשאבה אצלם.
השירות היה מדהים וחבר שלי יצא מרוצה וביקש להעביר את המסר שמצא את מוסך הבית שלו.

הכנסתי את הרכב של אחותי (306 1.6 אוטומטית שנת 2000) לאחר תאונה (לא פחחות, רכיבי מתלה שדרשו החלפה).
לא ארחיב לגבי הנזק ומה הוחלף אבל אציין שיוסי ורונן התותחים עזרו לי מאוד, הקשיבו לכל השאלות שלי וכיוונו אותי בכל ההתנהלות.
בנוסף קיבלו אותי ללא התראה ארוכה מראש למוסך והוציאו אותי לאחר שעתיים וחצי עם רכב תקין!

תודה רבה ליוסי ורונן! אני לא יודע מה עוד לרשום כדי להעביר את המסר!
אמליץ עליכם לכל מי שאוכל.

אלעד
לא לפנות בפרטי, תודה.
מלטבשי
מתחיל לזוז
מתחיל לזוז

סוג הרכב: סיטרואן C3 פיקאסו e-HDI שנת 2012 צבע בורדו

הודעהעל ידי רועי עוזרי » ג' פברואר 28, 2017 7:20 pm

מצטרף להמלצות על גבע,

חבר שלי ואני באנו אליו מירושלים באמצע יום עבודה בעקבות בעיה באחד מהחוטים של הנורת חניה.
תוך מספר דקות כבר יצאנו לדרכנו לירושלים.

אין על יוסי, רונן והצוות שלו
סמל אישי של המשתמש
רועי עוזרי
דרוש מלווה
דרוש מלווה

הודעהעל ידי 206xs_2002 » א' מרץ 26, 2017 7:39 pm

עוד לקוח מרוצה.
במסגרת יישור הקו לרכב (206xs) הגעתי למוסך גבע לאחר שנתקלתי בלא מעט מוסכים שניסו לדחוף עבודות וחלקים לא נחוצים. הגעתי למוסך בעשרה לשבע בבוקר ואחרי 2 דקות יוסי ועוד עובד (לא קלטתי את שמו :) ) החלו לעבוד עליו במרץ.
מצאתי בעלי מקצוע שמדברים ללקוח בגובה העיניים ושמחים לתרום מהידע (הרב) שלהם.
כאשר הרכב יצא לנסיעת מבחן אחרי התיקון שמתי לב שאורות הבלם לא עובדים. יוסי תיקן את הבעיה ללא עלות תוך כדי הסברים והדריך אותי לפתרון קבע כך שהעלות תהיה נמוכה ככל האפשר עבורי (בתי נורות אחוריים מלאים בקורוזיה). באותו עניין, גם מחיר התיקון היה הוגן ביותר.
נדיר למצוא מוסך שכזה ואין לי ספק שזהו מוסך הקבע שלי מעכשיו.
206xs_2002
דרוש מלווה
דרוש מלווה

סוג הרכב: 206xs

הקודםהבא

חזור אל פורום רכב כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים