• פרסומות

למכירה קליאו ספורט דור 2 2003

פורום זה נועד לפרסום מכירת רכבים בלבד!

הודעהעל ידי Yony_S » ג' פברואר 14, 2012 7:43 pm

בצער רב אני נאלץ למכור את הרכב, אמור ללממן לי לימודים וזה קצת יותר חשוב

למכירה קליאו ספורט דור 2 שנתון 2003 יד 03 (יד 4), 126K על המד אוץ, יפייפיה אמיתית, שמורה מכל תאונות, הושקע בה המון המון כסף ואהבה ב9 חודשים שהרכב אצלי, לא ננהג מעולם בג'מאייקנות או כל מיני ימי מסלול למיניהם
הרכב במצב חדש!
הוחלף ברכב בתקופה שהוא אצלי:
רצועת אביזרים כולל מותחן, כריות בולם, משאבת מים, קלאץ, יוניט אור ברקס, הצמת חשמל שוחזרה ושופצה מחדש בכל תא המנוע, חיישן דוושת גז, ועוד בטח דברים ששכחתי (הכל מגובה בקבלות מעל ל18K שח ב9 חודשים הללו)

הרכב נועל רבייעית גודייר F1 שנותן אחיזה מעולה ביבש ועוד יותר טובה ברטוב הצמיגים על הרכב לא יותר משנה (הורכבו ביד הקודמת)
בנוסף לכך הוחלפו כל חמשת הג'אנטים ברכב (החמישי הוא של הספייר) לג'אנטים OZ מופחתי משקל ברפליקה של הקליאו קאפ.
הרכב לוגם בהנאה אך ורק 98 כל הזמן באותה המשאבה ובאותה התחנה מגובה בקבלות כמובן

גילוי נאות, הרכב תקין ללא כל רבב ואין שום שקל להשקיע בו מלבד דברי קוסמטיקה קטנים והם הריפוד של הגג נפול (ככה נקנה הרכב), הידית של הכיוון מושב נשברה לי בשטיפה האחרונה, והידית פתיחת דלת צד נהג (היא פותחת את הדלת אבל לא יושבת במקום)
אמש הרכב עבר החלפה של בולג'וינטים וכיוון פרונט אצל המעבדה לרכב, ג'וג'ו עשה עבודה נפלאה והפך את הנהיגה לעוד יותר חדה !!

פרט לכך מתחייב שאין שום ואני מדגיש שום אגורה אחת להשקיע ברכב.

מחירים וכספים רק במפגש פנים אל פנים, מוכן להתגמש לרציניים אבל אני לא בלרינה לכן אני לא עושה שפאגט

זמין כל הזמן למעט שבת
יונתן - 0542098158

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

viewtopic.php?f=14&t=7395
סמל אישי של המשתמש
Yony_S